Реєстрація на семінар

Для участі в майбутніх семінарах заповніть анкету-заявку на кожного потенційного учасника та відправте її до нас. Анкети треба заповнювати українською мовою.

Для отримання максимальної користі від планованих тренінгів, просимо вас вислати свої зауваження та пропозиції на тему сервісного обслуговування навісних і підлогових котлів. На підставі інформації, що вас цікавить буде сформований матеріал для проведення повноцінного тренінгу з технічного обслуговування котлів компанії SIME.

Місце проведення семінарів у кожному з міст буде повідомлено додатково за телефонами вказаними в надісланих вами анкетах.

Для більш глибокого знайомства з устаткуванням компанії Fonderie SIME Spa учасники семінару зможуть вивчити зразки котлів, представлених на семінарі в розібраному вигляді, а також переглянути відеоматеріали про виробництво котлів та про принцип їх роботи.

Через тиждень після проведення семінару всі учасники отримають відповідний диплом про проходження курсу навчання, дійсний протягом одного року.