Історія розвитку

Компанія Fonderie SIME SpA (Фондеріе Сімі С.п.А) - була організована в 1972 році в результаті злиття двох відомих в той час Веронський фірм Fais і IML. Компанія являє собою холдинг, що складається з 3-х промислових компаній, що працюють в сфері опалення та кондиціювання повітря, і за допомогою яких компанія реалізує свою продукцію.

За 35 років існування компанія зайняла одну з лідируючих позицій на італійському ринку завдяки її динамічності та інноваційним технологіям.

Назва компанії засновано на початкових двох буквах імені та прізвища засновника - пана Simone Menini.

У 1973 році компанія вперше розробила і налагодила виробництво секційних чавунних радіаторів, а також, чавунних газових котлів з атмосферним пальником.

У 1991 році був випущений перший навісний котел, що працює в автоматичному режимі і оснащений електронною платою управління.

У 2001 році випробувальна лабораторія компанії SIME отримала акредитацію сертифікованої лабораторії міжнародного стандарту.

У 2003 році до групи SIME приєдналася нова італійська компанія з виробництва обладнання для систем кондиціонування повітря: Universal Clima. Таким чином, гамма продукції, що випускається компанією SIME отримала новий напрямок.

Виробнича база SIME складається з двох заводів: ливарного і складального. Обидва заводи розташовані в області італійського міста Верона. Заводи оснащені сучасним обладнанням, що дозволяє раціонально використовувати виробничі ресурси і випускати конкурентоспроможну продукцію.

Завод по литтю чавуну розташований у Веронской області. Його продуктивність складає 35.000 тон/рік. SIME - одна з небагатьох компаній з виробництва опалювального обладнання, мають власний ливарний завод. У 2006 році оборот цього заводу склав 15 млн. євро.

Ливарний завод виробляє чавунні теплообмінники не тільки для SIME, але і для інших провідних європейських компаній, що виробляють опалювальне обладнання. У 1997 році система контролю якості ливарного заводу отримала Сертифікат відповідності стандарту ISO 9001:2000

Складальний завод компанії SIME розташований в м. Леньяго на території площею 137 000 м2. На цій території розташовані виробничі площі заводу і головний офіс компанії. Тут знаходяться 10 конвеєрних ліній по збірці навісних котлів і 4 лінії по збірці підлогових котлів. У 1997 році система контролю якості складального заводу отримала Сертифікат відповідності стандарту ISO 9001:2000.

У 2006 році оборот складального заводу склав 78 мільйонів євро. З них 45% припадає на внутрішній ринок і 55% - на зовнішній. SIME експортує свою продукцію більш ніж в 50 країн світу, більшість з них - європейські.

Особливу увагу компанія приділяє новим інженерним розробкам, підвищення ефективності роботи котлів та Системі Якості. Вся продукція заводів проходить 100% контроль якості.

За результатами продажів 2006 року, згідно з європейським рейтингом виробників котлів, компанія SIME посіла 9-е місце в номінації «настінні котли», і 4-е місце в номінації «підлогові чавунні котли».